Policyjne akcenty na Festiwalu Nauki

image Przedstawiciele Szkoły Policji wzięli udział w przygotowaniach i pokazach sztuk walki, które odbyły się w Akademii Pomorskiej w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Słupska Sekcja Aikido, w której trenują między innymi policjanci, organizuje także zajęcia dla słuchaczy.

Pokazy w Akademii Pomorskiej odbyły się w ramach festiwalu naukowego, który corocznie organizowany jest w maju. Jednym z punktów kilkudniowej imprezy była prezentacja dalekowschodnich sztuk walki. W trakcie tego pokazu wystąpili przedstawiciele Słupskie Sekcji Aikido. W sekcji tej trenują między innymi policjanci Szkoły Policji, a członkowie sekcji zorganizowali już kilkakrotnie popołudniowe zajęcia warsztatowe, w czasie których słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego mogli poznać nowe oraz doskonalić już przyswojone elementy sportów walki.
Poniżej prezentujemy migawki filmowe z pokazu w Akademii Pomorskiej.

(21.5.2015)