Dodatkowe służby podczas EURO2012

image Na dodatkowe służby wyjechali w miniony piątek słuchacze słupskiej Szkoły Policji. Młodzi policjanci obecni byli na ulicach Gdyni, Sopotu i Gdańska przed oraz w trakcie meczu piłkarskiego.

Dodatkowe służby słuchaczy zostały zorganizowane w związku z meczem Niemcy-Grecja, który odbywał się w ramach mistrzostw Europy na gdańskim stadionie Arena. Zwiększenie tego dnia liczby patroli było spowodowane między innymi potrzebą dodatkowego zabezpieczenia wizyty kanclerz Niemiec i premiera Grecji, którzy przyjechali do Gdańska oglądać pojedynki swoich rodaków.
Policjanci słupskiej Szkoły Policji pełnili służby na terenie całej aglomeracji Trójmiejskiej. Łącznie wzięło w niech udział około 250 słuchaczy.

(25.6.2012)