Dzień Edukacji Narodowej

image Wręczenie nagród i listów pochwalnych oraz występy artystyczne. W ten sposób, w szkolnej auli obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Policyjni nauczyciele, tak jak inni polscy pedagodzy obchodzili swoje święto. Tego dnia słuchacze realizowali przed południem swoje zajęcia, ale ze względu na uroczystość, były one krótsze niż zazwyczaj. Punktualnie o godzinie 13 kadra i słuchacze spotkali się w auli na uroczystej akademii. Komendant Szkoły insp. Jacenty Bąkiewicz wspólnie ze swoim zastępcą insp. Witoldem St. Majchrowiczem wręczyli wybranym policjantom nagrody oraz listy pochwalne.
Całość uświetnili swoimi występami artyści z Młodzieżowego Domu Kultury. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z uroczystości oraz wystąpienie Komendanta Szkoły insp. Jacentego Bąkiewicza.

Szkoła Policji w Słupsku to najstarsza polska policyjna uczelnia. Wśród 250 osób kadry 128 to wykładowcy.

(14.10.2011)