20 lat w policyjnym mundurze

image Jubileusz 20-lecia służby w policyjnym mundurze obchodził nasz Kolega z Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego - podinsp. Robert Stefański. W trakcie cotygodniowej odprawy kadry kierowniczej Jubilat został wyróżniony listem gratulacyjnym i drobnym upominkiem.

Podinsp. Robert Stefański służbę w Policji rozpoczął 8 kwietnia 1992 roku w Oddziale Prewencji Policji w Kielcach; dalszą służbę kontynuował w Stołecznych Oddziałach Prewencji. 1 grudnia 1997 roku podjął służbę w Szkole Policji w Słupsku: początkowo na stanowisku starszego technika, następnie jako starszy instruktor, dowódca kompanii, wykładowca Zakładu Działań Zespołowych Policji oraz wykładowca Zakładu Prewencji. W grudniu 2009 roku, po zmianach organizacyjno-etatowych w Szkole, został wykładowcą Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego; niecały rok później mianowany został na stanowisko starszego wykładowcy. 31 marca 2012 roku powierzono mu pełnienie obowiązków kierownika tego Zakładu.

Nasz Jubilat jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Pomorskiej. Jest autorem i współautorem wielu opracowań, narzędzi dydaktycznych oraz programów szkoleń.
Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wielokrotnie nagradzany przez przełożonych. Prezentowana postawa zawodowa i nienaganna służba stały się podstawą do wyróżnienia Roberta Stefańskiego Złotą Odznaką „Zasłużony Policjant”, Brązowym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” oraz Odznaką Honorową Szkoły Policji w Słupsku.

(20.4.2012)