Dydaktycy o roli pomocy naukowych

image O doświadczeniach związanych z wykorzystywaniem środków dydaktycznych w procesie kształcenia młodych policjantów dyskutowali przedstawiciele słupskiej Szkoły Policji, którzy uczestniczyli w roboczym spotkaniu zorganizowanym w Centrum Szkolenia Policji Legionowie.

Celem spotkania byłą wymiana doświadczeń pomiędzy policyjnymi wykładowcami i metodykami. Dyskusja skupiła się wokół efektywnego wykorzystania różnego rodzaju pomocy dydaktycznych w ramach szkolenia zawodowego podstawowego. Podczas spotkania prezentowano również przykładowe pomoce dydaktyczne, które w tej chwili wykorzystywane są w procesie kształcenia nowych policjantów. Uczestnicy poruszali także kwestię możliwości stałej wymiany pomocy dydaktycznych pomiędzy poszczególnymi placówkami dydaktycznymi.

Udział spotkaniu wzięli przedstawiciele wszystkich Szkół Policji z Katowic, Piły i Słupska, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Ośrodka Szkolenia Policji Sieradzu. Szkołę Policji w Słupsku reprezentowali: podinsp. Adam Brulińśki z Zespołu Wsparcia Dydaktycznego; podisnp. Rafał Fortuński z Zakładu Służby Kryminalnej oraz kom. Grzegorz Babieracki z Zakładu Interwencji Policyjnych.

(22.10.2012)