Aktualności

Wsparcie charytatywnego biegu

Data publikacji 02.04.2024

Przedstawiciele naszej jednostki wzięli udział w biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych Policjantach. Impreza odbyła się w Szkole Policji w Pile a cały dochód został przekazany na wsparcie rodzin poległych funkcjonariuszy Policji, którzy znajdują się w trudnej sytuacji.

Było to już kolejne z serii tego rodzaju wydarzeń, w którym udział wzięli nie tylko słuchacze, ale także kadra i kierownictwo pilskiej Szkoły. Najlepsi biegacze w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali z rąk Komendanta Szkoły Policji w Pile puchary i nagrody.
Bieg był nie tylko okazją do doskonalenia kondycji fizycznej, ale był również gestem solidarności wobec rodzin poległych policjantów.
Szkołę Policji w Słupsku reprezentował nadkom. Michał Jaśkowski i sierż.szt. Michał Kołkowski. Wspólny udział w takich przedsięwzięciach pokazuje również - łączące na co dzień policyjne szkoły - więzi współpracy.

fot.: SP Piła

Powrót na górę strony