Aktualności

Mistrzostwa w halowej piłce nożnej

Data publikacji 22.03.2024

Wielkie emocje towarzyszyły piłkarskim zmaganiom podczas dwudniowych mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku w halowej piłce nożnej. W rywalizacji o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły udział wzięły reprezentacje słuchaczy wszystkich kompanii szkolenia zawodowego podstawowego, które walczyli przy żywiołowym dopingu kibiców.

W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje wszystkich kompanii, co sprawiło, że mecze eliminacyjne trwały do godzin wieczornych. Wysoki poziom zawodów to zasługa między innymi profesjonalnego sędziowania. Wśród młodych policjantów kształcących się w słupskiej szkole jest także grupa piłkarzy, którzy amatorsko grają w ligach okręgowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mecze rozgrywane były systemem pucharowym w dwóch grupach, z których awansowały najlepsze zespoły. W trakcie dwudniowych rozgrywek, strzelono ponad 50 bramek.

Wręczenie upominków i dyplomów dla zwycięskich drużyn odbyło się na zakończenie drugiego dnia turnieju. Puchary wręczył najlepszym drużynom Zastępca Komendanta Szkoły insp. Maciej Marciniak w asyście Kierownika Zakładu Interwencji Policyjnych podinsp. Daniela Krenca. Nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Szkolny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Szkoły Policji w Słupsku otrzymał najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik turnieju.
Pomysłodawcą turnieju byłą st.sierż. Ewa Szczepaniak z Wydziału Organizacji i Dowodzenia, którą wsparli przy organizacji i przeprowadzeniu rozgrywek policjanci z Zakładu Interwencji Policyjnych oraz Zakładu Służby Kryminalnej.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszczególnych reprezentacji, sędziów, wręczenie pucharów i nagród oraz relację z rozgrywek.

SĘDZIOWIE

 • podkom. Piotr Wąsik
  podkom. Piotr Wąsik
 • kom. Łukasz Nejman
  kom. Łukasz Nejman
 • kom. Karol Kublik
  kom. Karol Kublik

DRUŻYNY

 • Kompania I.
  Kompania I.
 • Kompania II.
  Kompania II.
 • Kompania IV.
  Kompania IV.
 • Kompania V.
  Kompania V.
 • Kompania VI.
  Kompania VI.
 • Kompania VII.
  Kompania VII.
 • Kompania VIII.
  Kompania VIII.
 • Kompania IX.
  Kompania IX.
 • Kompania X.
  Kompania X.
 • Kompania XI.
  Kompania XI.
 • Puchary dla zwycięzców
  Puchary dla zwycięzców
 • Puchar za I. miejsce
  Puchar za I. miejsce

1. mejsce - Kompania VIII.

2. mejsce - Kompania VI.

3. mejsce - Kompania IV.

Najlepszy bramkarz - post. Jakub Owczrczak (Kompania IV., pluton 1) KPP Szamotuły
Najlepszy zawodnik - post. Krzysztof Krzywaźnia (Kompania VIII., pluton 1) KPP Pyrzyce

REJACJA Z ROZGRYWEK

Powrót na górę strony