Aktualności

Policyjne szkolenie okiem kamery

Data publikacji 21.03.2024

Szkolenie zawodowe podstawowe młodych policjantów, którzy dopiero wstąpili do służby w oku kamery. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku realizują w naszej szkole materiały promujące zawód policjanta.

Przedstawiciele Zespołu Prasowego oraz Sekcji Doboru w gdańskiej Komendy Wojewódzkiej Policji mł.asp. Łukasz Kirkuć oraz st.sierż. Paweł Klinkosz realizują krótkie materiały filmowe ukazujące wszechstronność szkolenia, jakie po wstąpieniu do Policji przechodzi każdy funkcjonariusz.
Krótkie klipy filmowe przedstawiać będą dzień z życia policjanta, który zdobywa niezbędną wiedzę i umiejętności w najstarszej polskiej Szkole Policji. Materiały dostępne będą wkrótce na stronach pomorskiej Policji a także Szkoły Policji w Słupsku.

Powrót na górę strony