Życzenia przed emeryturą

Data publikacji 08.09.2023

Przez prawie 30 lat związany był zawodowo ze Szkołą Policji, teraz przeszedł na zasłużoną emeryturę. W ostatnich dniach pracę w naszej jednostce zakończył pan Jan Stachowicz z Wydziału Inwestycji i Remontów.

Przez cały czas pracy pan Jan był konserwatorem urządzeń technicznych. Jego specjalizacją była konserwacja urządzeń gastronomicznych zasilanych sprężoną, gorącą parą wodną. Zajmował się również instalacjami sanitarnymi i kanalizacyjnymi.
Przez cały okres pracy w Szkole był osobą uśmiechniętą, łatwo nawiązującą kontakty i zawsze dyspozycyjną, również po za godzinami pracy, gdy na terenie jednostki występowały awarie infrastruktury.

W ostatnim dniu pracy z naszym Kolegą spotkali się Zastępcy Komendanta Szkoły: mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak. Były rozmowy o dalszych planach już na emeryturze oraz życzenia zdrowia i wielu sukcesów.