Nowy policjant w kadrze Szkoły

Data publikacji 13.03.2023

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszoną na rękawie umundurowania, otrzymał kolejny policjant, który dołączył do kadry słupskiej Szkoły Policji. Krótkie spotkanie powitalne odbyło się dziś rano w gabinecie Komendanta.

Insp. Piotr Cekała wręczył mł.asp. Maciejowi Wołoszczakowi wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnego umundurowania. W gronie kadry przywitali go oficjalnie również Zastępcy Komendanta mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak.

Mł.asp. Maciej Wołoszczak służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2011 roku jako kursant Referatu Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.
Przed przeniesieniem do Szkoły Policji w Słupsku pełnił służbę jako referent Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim (KPP w Brzegu).
W Szkole Policji od 10 marca bieżącego roku pełni służbę na stanowisku referenta Zakładu Ogólnozawodowego.