Jubileusz policyjnego dydaktyka

Data publikacji 30.11.2022

Jubileusz 20-lecia służby obchodził wykładowca słupskiej Szkoły Policji. Podczas krótkiego spotkania Komendant Szkoły, który wręczył mu pamiątkowy medal oraz list gratulacyjny. Gratulacje złożyli jubilatowi również Zastępcy Komendanta.

Kom. Rafał Nowakowski na co dzień pełni służbę jako wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego. Swoją przygodę z mundurem rozpoczął w listopadzie 2002 roku jako kursant Ogniwa Interwencyjnego Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Po dwóch latach przeniósł się do Referatu Kontroli Ruchu Drogowego gdzie pełnił służbę do 2014 roku.

W sierpniu 2014 rozpoczął służbę w Szkole Policji w Słupsku jako wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego, którym związany jest do dnia dzisiejszego.
W swojej pracy dydaktycznej masz Jubilat specjalizuje się w szkoleniach policjantów ruchu drogowego w zakresie wypadków drogowych.
Z okazji jubileuszu Komendant Szkoły insp. Piotr Cekała wręczył kom. Rafałowi Nowakowskiemu okolicznościowy medal. Gratulacje złożyli mu również Zastępcy Komendanta: mł.insp. Alina Majchrzak oraz insp. Maciej Marciniak.