Aktualności

Apel poranny okiem kamery

Data publikacji 29.03.2022

Od kilku dni do porannego rozkładu zajęć słuchaczy powrócił apel na głównym placu apelowym Szkoły. Korzystając ze słonecznej aury wykonaliśmy kilka ujęć filmowych jednego z apeli za pomocą drona.

Taka forma apelu daje możliwość jednoczesnego przekazania istotnych informacji wszystkim słuchaczom. Apel na głównym placu Szkoły jest także rozwinięciem elementów musztry, które musi przyswoić sobie każdy słuchacz.
W przyszłości do apelu dołączone zostanie również codzienne podnoszenie flagi państwowej na maszcie przy dźwiękach hymnu państwowego. W poczcie sztandarowym za każdym razem występować będą słuchacze, którzy w ten sposób poznają dodatkowy element musztry.

Film Główny plac apelowy

Pobierz plik Główny plac apelowy (format mp4 - rozmiar 45.99 MB)

Powrót na górę strony