Policyjna szkoła na turystycznym szlaku - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Policyjna szkoła na turystycznym szlaku

Historyczne ekspozycje Szkoły Policji w Słupsku znalazły się na jednej z tras turystycznych portalu Wyprawomaniak.pl. To jeden ze sposobów w jaki promujemy historyczne tradycje najstarszej policyjnej szkoły w kraju.

Portal został przygotowany dla ludzi, którzy uwielbiają podróżować. Autorzy przygotowali trasy zawierające interesujące miejsca, które można zobaczyć w miejscu wypoczynku. Na jednej z tras znalazła się również Szkoła Policji w Słupsku. Strona zawiera krótki opis naszej placówki a także serię kilkudziesięciu zdjęć, które ukazują walory historyczne, w tym część zbiorów. Aktualnie jest to jedyna możliwość zapoznania się ze zbiorami, ponieważ reżim sanitarny związany z pandemią uniemożliwia tradycyjne zwiedzanie.


Zobacz informację i zdjęcia Szkoły w przewodniku