Reprezentant Szkoły Policji pierwszy na mecie

image Reprezentant Szkoły Policji zwyciężył w Słupskim Biegu Niepodległości, który rozegrano w poniedziałek na ulicach centrum miasta. Wśród biegaczy wystartowała również dość liczna grupa obecnych i byłych wykładowców Szkoły, którzy amatorsko trenują bieganie.

Bieg rozegrano po zakończeniu oficjalnych obchodów Święta Niepodległości. Mimo niesprzyjającej pogody na starcie stanęło ponad 250 biegaczy, którzy trzykrotnie pokonali pętlę wytyczoną ulicami śródmieścia, wyłączonymi na czas imprezy z ruchu kołowego. Wśród biegaczy wystartowało 9 obecnych i byłych wykładowców słupskiej Szkoły Policji.

Jako pierwszy linie mety przebiegł masz reprezentant - Paweł Piotraschke. Dla Pawła start w imprezie był kolejnym testem przed najważniejszą w tym roku dla niego imprezą – Mistrzostwami Świata Policji w Biegach Przełajowych na 15 kilometrów, które odbędą się 8 grudnia w Katarze.
Tydzień wcześniej nasi reprezentanci wystartują w dwóch innych imprezach biegowych: Maratonie Komandosa w Lublińcu i Biegu Mikołajkowym w Jarosławcu. Poniżej przedstawiamy miejsca oraz czasy aktualnych i byłych wykładowców Szkoły Policji.

1 miejsce    Paweł Piotraschke    32 min. 18 sek.
               12 miejsce    Tomasz Matusiak    36 min. 33 sek.
               16 miejsce    Mieczysław Wiśniewski    38 min. 11 sek.
               25 miejsce    Arkadiusz Herman    39 min. 18 sek.
               59 miejsce    Krzysztof Piasecki    42 min. 46 sek.
               175 miejsce    Artur Czura    52 min. 32 sek.
               189 miejsce    Jarosław Rekwirowicz    53 min. 24 sek.
               201 miejsce    Jacek Czyżyk-Markiewicz    55 min. 16 sek.
               228 miejsce    Andrzej Bezulski    59 min. 49 sek.

(12.11.2013)