Aktualności

Dobre serca policjantów

Wykładowca słupskiej Szkoły Policji wraz ze swoją partnerką - również policjantką - przygarnęli bezpańsko błąkającego się psa. Zwierzaka znalazł we wtorek w godzinach wieczornych patrol policji w podsłupskim Łosinie. Zamiast do schroniska pies trafił do funkcjonariuszy, którzy teraz poszukują jego właściciela.

Do mł.asp. Dariusza Drzewieckiego zagubiony pies trafił nieco przypadkowo. Policjanci z patrolu, którzy mieli służbę w pobliżu, przywieźli znalezionego zwierzaka, aby zrobić mu zdjęcia i za pomocą portali społecznościowych odnaleźć właściciela. Chodziło również o szybkie zapewnienie mu ciepłego schronienia ze względu na panujące nocą niskie temperatury.
Suczka okazała się bardzo sympatyczna i grzeczna, więc policjanci postanowili, że tymczasowo będzie przebywała w ich domu, gdzie została otoczona bardzo dobrą opieką.
Cały czas jednak poszukiwany jest właściciel zwierzaka, który proszony jest o kontakt pod numerem telefonu komórkowego 691 420 538.

Powrót na górę strony