Podziękowania za lata pracy - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Podziękowania za lata pracy

Przez ponad 20 lat pracowała w Szkole Policji, środa była jej ostatnim dniem wykonywania obowiązków służbowych. Pani Joanna Włodarczyk przeszła na emeryturę; pożegnała ją Zastępca Komendanta.

W gabinecie Zastępcy Komendanta Szkoły podinsp. Alina Majchrzak pożegnała naszą Koleżankę, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. Były podziękowania i wspomnienia przepracowanych lat.

Pani Joanna Włodarczyk zatrudniona była w Szkole Policji w Słupsku od marca 1999 roku. Przez ponad 22 lata pracy w naszej jednostce realizowała zadania na stanowiskach od referenta do inspektora W Wydziale Teleinformatyki do jej obowiązków należało realizowanie zadań związanych z zapewnieniem właściwej obsługi dokumentacji finansowej.

Dzięki jej zaangażowaniu i odpowiedzialności przestrzegane były terminy oraz realizacje umów zawartych z podmiotami gospodarczymi. Należy docenić również jej rzetelną pracę w zakresie sporządzania sprawozdań z realizacji wydatkowania środków publicznych czy prowadzenia magazynu ze sprzętem informatycznym i łączności.