Dzień Otwartej Szkoły - Otwarta Szkoła - Szkoła Policji w Słupsku

Otwarta Szkoła

Dzień Otwartej Szkoły

Szkoła Policji Słupsku prowadzi cykliczną akcję pod hasłem "Dzień Otwartej Szkoły Policji". Kilka razy w roku nasza placówka otwiera szeroko swoje bramy dla osób, które interesują się Policją, kształceniem młodych policyjnych kadr, a także tą częścią miasta, którą zajmuje najstarsza w Polsce policyjna Szkoła. W tym roku zaplanowaliśmy 4 edycje naszej imprezy:

  • 21 MARCA - Dzień Wiosny (zobacz relację...)
  •   7 MAJA
  • 22 LIPCA - Święto Policji
  • 26 LISTOPADA

 

Zapraszamy we wtorek, 7 maja, od godziny 10.00 do 13.00.

W trakcie imprezy będzie można poznać wybrane elementy kształcenia młodych policyjnych kadr, a także tę część miasta, którą zajmuje najstarsza w Polsce policyjna Szkoła.

W ramach edycji, która odbędzie się 7 maja zaprezentujemy między innymi: sprzęt Pododdziałów Zwartych Policji, pojazdy Batalionu Ochrony Bazy; samochód ratownictwa technicznego i drogowego Państwowej Straży Pożarnej; sprzęt ratowniczy Słupskiego WOPR; wyposażenie policjantów ruchu drogowego - wyposażenie prezentowane będzie na boisku do piłki ręcznej przy ulicy Krakusa. W tym samym miejscu ustawione zostanie stoisko do daktyloskopowania.

Czynne będą również: Izba Historii Kryminalistyki; obiekty symulacyjne "Przyziemie" i Centrum Ratownictwa (ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy). W hali sportowej nr 2 odbywać się będzie pokaz zajęć z taktyki i technik interwencji (obserwacja z galerii w Bibliotece).

Osoby i grupy zainteresowane odwiedzeniem naszej placówki proszone są o wcześniejsze zgłoszenie i kontakt telefoniczny z podinsp. Dariuszem Sochackim lub nadkom. Dorotą Trzaskuś - 598 417 347 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: spslupsk@spslupsk.policja.gov.pl Na zgłoszenia wizyty czekamy do dnia 5 maja włącznie.

Zapraszamy we wtorek, 7 maja, od godziny 10.00 do 13.00.