Turniej par patrolowych

Wyniki klasyfikacji generalnej Turnieju Par Patrolowych

I Mistrzostwa Polski Policji w Wieloboju Prewencji
20 - 21 października 1994 r.

1. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie (Jacek Bednarski, Daniel Śnieżek)
  2. Komenda Wojewódzka Policji Słupsku (Janusz Kramek, Mieczysław Derdziński)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach (Jan Ganszczyk, Robert Wrona)

II Mistrzostwa Polski Policji w Wieloboju Prewencji
25 - 27 września 1995 r.

1. Szkoła Policji w Słupsku (Dariusz Zagórski, Robert Woźniak) - słuchacze
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Słupsku (Janusz Kramek, Andrzej Kowalski)
  3. Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie (Grzegorz Nawrocki, Krzysztof Jędryszczak) - podchorążowie

19 - 21 września 1996 r.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Słupsku (asp. Janusz Kramek, st. post. Andrzej Kowalski)
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku (sierż. Tomasz Ziemann, sierż. Krzysztof Szczęsny)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Kaliszu (sierż. szt. Mariusz Wypych, sierż. Wojciech Wajgelt)

IV Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku"
9 - 11 października 1997 r.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (mł. asp. Waldemar Abramiuk, mł. asp. Artur Marciniak)
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Słupsku (asp. Janusz Kramek, mł. asp. Andrzej Kowalski)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Tarnobrzegu (mł. asp. Ewa Reczek, mł. asp. Janusz Śnios)

14 - 16 września 1998 r.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (sierż. Rafał Biernacki, st. post. Robert Banaszek)
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Toruniu (sierż. Sylwester Lewandowski, sierż. Michael Ben-Nsir)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (st. sierż. Jarosław Zygmunt, st. sierż. Dariusz Kijowski)

VI Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku"
23 - 15 września 1999 r.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (st. post. Jacek Adamski, post. Jacek Lachowski)
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (mł. asp. Grzegorz Strękowski, st. sierż. Grzegorz Ziętarski)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach (mł. asp. Andrzej Piechota, mł. asp. Marcin Siewiert)

VII Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku"
5 -7 października 2000 r.

1. Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku (sierż. Jacek Lachowski, st. post. Mariusz Kiercul)
  2. Komenda Wojewódzka Policji w Opolu (st. sierż. Piotr Czarniecki, sierż. Janusz Mormul)
  3. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach (podkom. Rafał Kochańczyk, sierż. szt. Paweł Kopernik)

VIII Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku"