Turniej par patrolowych

TURNIEJ PAR PATROLOWYCH

Ogólnopolskie Zawody Policjantów Prewencji "Patrol Roku"

imageOd roku 1994 Szkoła Policji w Słupsku jest organizatorem i gospodarzem finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku". Pod patronatem Prezydenta RP funkcjonariusze reprezentujący wszystkie komendy wojewódzkie oraz Komendę Stołeczną Policji rywalizują w Słupsku o miano policyjnego patrolu roku.

Turniej jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę patrolowo - interwencyjną, którzy są szczególnie blisko ludzkich problemów; pojawiają się, kiedy potrzebna jest pomoc, a ich obecność na ulicach decyduje o spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców. Ze służbą tą wiąże się wiele oczekiwań, od niej zależy ocena pracy Policji i poziom społecznego zaufania do jej działań. Policjanci poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, by jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.

XXIII Turniej Par Patrolowych

14 - 16 września 2016 roku

Szkoła Policji w Słupsku

Regulamin XXIII TPP (.PDF)