Klub Honorowych Dawców Krwi - Działalność - Szkoła Policji w Słupsku

Działalność

Klub Honorowych Dawców Krwi

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Szkole Policji w Słupsku powstał w 1986 roku. Działalność policjantów zrzeszonych w Klubie przejawiała się w propagowaniu idei honorowego krwiodawstwa wśród słuchaczy i kadry naszej szkoły.

imagePodejmowali również szereg przedsięwzięć kulturalno – oświatowych i sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży słupskich szkół.

Policyjni krwiodawcy wielokrotnie odpowiadali na apele dotyczące oddawania krwi „Na ratunek”, niosąc pomoc w ratowaniu zdrowia i życia wielu osób. Za aktywną działalność i propagowanie idei czerwonokrzyskich Klub HDK przy Szkole Policji w Słupsku wielokrotnie wyróżniany był okolicznościowymi pucharami i odznaczeniami, otrzymał m.in. Złotą i Srebrną Odznakę HDK. Za bezinteresowną społeczną działalność wyróżniani byli także sami członkowie Klubu, m.in. Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Krzyżami Zasługi, Odznakami Honorowymi PCK, Odznakami HDK.

Za tak aktywną, wieloletnią działalność w rozwijaniu honorowego krwiodawstwa także nasza szkoła została uhonorowana Złotą i Srebrną Odznaką Honorową PCK.

AKCJA "700 litrów krwi na 70-lecie Szkoły Policji w Słupsku" szczegóły...

Kontakt:

Prezes Klubu  Arkadiusz Gadomski
               telefon  598 417 250
               sieć MSW  74 37 250
               poczta elektroniczna  wyślij email

Dokumenty do pobrania:

Krwiodawstwo - pytania i wątpliwości plik .PDF

Informacje dla potencjalnych dawców plik .PDF

Deklaracja członkowska plik .PDF

Dokumenty PCK - status krwiodawcy plik .PDF