Nowi członkowie kadry - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Nowi członkowie kadry

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na kurtce służbowej, otrzymali policjanci, którzy dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im pełniący obowiązki Komendanta Szkoły insp. Piotr Cekała w obecności zastępcy Komendanta mł.insp. Doroty Przypolskiej.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie pełniącego obowiązki Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Na zakończenie spotkania insp. Piotr Cekała wręczył policjantom plakietki - wyróżniki Szkoły Policji, które noszone są na lewym rękawie policyjnej kurtki. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp.szt. Jacek Wojciechowski służbę w Policji pełni od 20 sierpnia 1999 roku. Dotychczas zajmował stanowisko zastępcy dyżurnego Wydziału Prewencji II-go Komisariatu Policji w Koszalinie. Od dnia 15 września pełni służbę na stanowisku służbowym młodszego wykładowcy w Zakładzie Ogólnozawodowym.

Asp. Artur Grzelczyk służbę w Policji pełni od 19 listopada 2007 roku. Dotychczas zajmował stanowisko detektywa Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Od dnia 15 września pełni służbę na stanowisku służbowym młodszego wykładowcy w Zakładzie Służby Kryminalnej.

Sierż.szt. Piotr Tomaszewski służbę w Policji pełni od 30 grudnia 2010 roku. Dotychczas zajmował stanowisko referenta Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Darłowie Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Od dnia 15 września pełni służbę na stanowisku służbowym asystenta w Zespole Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.