W rocznicę wybuchu II. wojny światowej - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

W rocznicę wybuchu II. wojny światowej

Przedstawiciele służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji złożyli kwiaty w 81. rocznicę wybuchu II. wojny światowej. Słupskie uroczystości odbyły się w centrum miasta przy pomniku Żołnierza Polskiego.

Tegoroczne obchody, ze względu na pandemię koronawirusa, ograniczono jedynie do złożenia wieńców i wiązanek kwiatów pod pomnikiem na placu Zwycięstwa. Wśród delegacji obecni byli przedstawiciele władz powiatowych i miejskich, kombatanci oraz przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń.
Szkołę Policji w Słupsku reprezentował, pełniący obowiązki Komendanta, insp. Piotr Cekała, Komendę Miejską Policji - Komendant, insp. Tomasz Hintz, a Państwową Straż Pożarną - Komendant Miejski, st.kpt. Krzysztof Trocki.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 18.24 MB)