Mistrzostwa tenisa stołowego - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Mistrzostwa tenisa stołowego

Emocje i sportowy doping towarzyszyły rozgrywkom tenisa stołowego, które rozegrano słupskiej Szkole Policji. Przy stołach stanęli naprzeciw siebie reprezentanci poszczególnych Kompanii i plutonów,

Coroczne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym rozgrywane są od kilkunastu lat. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale także możliwość spędzenia w ciekawy sposób czasu wolnego. Łącznie przy zielonych stołach bój stoczyło około 40 zawodników. Najwięcej emocji już tradycyjnie wzbudził pojedynek finałowy.
Zdaniem organizatorów zawodów mł.asp. Łukasza Nikiela i st.sierż. Macieja Witki (sędzia główny) poziom gry był wysoki za sprawą słuchaczy, którzy w przeszłości trenowali amatorsko i wyczynowo tenis stołowy. W imieniu Komendanta Szkoły medale i dyplomy wręczył zwycięzcom mł.insp. Ryszard Jakubowski - kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych. Listę zwycięzców prezentujemy poniżej:

  • 1 miejsce - post. Artur Durak KWP Radom
  • 2 miejsce - post. Mateusz Bachman, KMP Koszalin
  • 3 miejsce - post. Anton Makuś, KP Ustka
  • 4 miejsce - post. Adrian Błaszczyk. KPP Lipno

W kolejnych mistrzostwach, które odbędą się w pierwszym kwartale tego roku, słuchacze rywalizować będą w siatkówce oraz w wyciskaniu sztangi na ławeczce leżąc.