Oficerskie mianowanie - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Oficerskie mianowanie

Listy gratulacyjny z okazji mianowania na pierwszy stopień oficerski otrzymał dziś rano w gabinecie Komendanta Szkoły kolejny z naszych wykładowców. Korpus oficerski powiększył się tym razem w Zakładzie Prewencji i Ruchu Drogowego.

Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 15 stycznia, na pierwszy stopień w korpusie oficerskim - podkomisarza, mianowany został wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego Mateusz Manaj. Swoją karierę w policyjnym mundurze rozpoczął on w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu na stanowisku kursanta Sekcji Ochronnej KMP Wrocław.
Ze stolicy Dolnego Śląska do Szkoły Policji w Słupsku został przeniesiony rozkazem personalnym w lutym 2016 roku. Od początku swojej kariery dydaktycznej w policyjnej uczelni związany jest Zakładem Prewencji i Ruchu Drogowego, gdzie specjalizuje się w zagadnieniach pełnienia służby patrolowej.

Nowo mianowany oficer odebrał dziś rano z rąk Komendanta Szkoły insp. Jacka Gila list gratulacyjny. Do listu dołączone były również pagony z wyszytymi dwiema rozetkami - symbolem stopnia podkomisarza Policji.