"Dni otwartej Szkoły" w 2020 roku - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

"Dni otwartej Szkoły" w 2020 roku

Również w 2020 roku Szkoła Policji Słupsku prowadzić będzie cykliczną akcję pod hasłem "Dzień Otwartej Szkoły Policji". Kilkakrotnie nasza placówka otworzy swoje bramy dla osób, które interesują się Policją, kształceniem młodych policyjnych kadr, a także tą częścią miasta, którą zajmuje najstarsza w Polsce policyjna Szkoła. W przyszłym roku zaplanowaliśmy 4 edycje naszej imprezy.

W ramach „Dni Otwartych…” prezentujemy między innymi: sprzęt Pododdziałów Zwartych Policji, pojazdy Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie; samochód ratownictwa technicznego i drogowego Państwowej Straży Pożarnej; sprzęt ratowniczy Słupskiego WOPR; wyposażenie policjantów ruchu drogowego, stoisko do daktyloskopowania i – cieszące się dużą popularnością - narkogoole i alkogoogle. Czynne są obiekty symulacyjne "Przyziemie" i Centrum Ratownictwa (ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy). W hali sportowej nr 2 natomiast odbywają się pokazy zajęć z taktyki i technik interwencji (obserwacja z galerii w Bibliotece).

W 2020 roku zapraszamy w następujących terminach:

24 marca
9 czerwca
  lipiec - Święto Policji
2 października

Szczegóły podawać będziemy na kilka tygodni przed każdą edycją imprezy.