Jubileusz służby w Policji - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Jubileusz służby w Policji

Wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych został uhonorowany przez Komendanta Szkoły z okazji jubileuszu 20-lecia służby. Insp. Jacek Gil wręczył mu, podczas porannej odprawy w swoim gabinecie, okolicznościowy medal i list gratulacyjny.

Podinsp. Krzysztof Dzikoń, starszy wykładowca w słupskiej Szkole Policji, służbę rozpoczął 22 listopada 1999 roku na stanowisku aplikanta Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.
Do służby w Szkole Policji w Słupsku został przeniesiony 1 sierpnia 2000 roku najpierw na stanowisko wykładowcy w Zakładzie Wyszkolenia i Doskonalenia Strzeleckiego Policji, a następnie do Zakładu Interwencji Policyjnych, gdzie aktualnie pełni służbę.