Nowa policjantka w kadrze Szkoły

Plakietkę - wyróżnik jednostki, noszony na kurtce służbowej, otrzymała policjantka, która w miniony wtorek dołączyła do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżnik wręczył jej Komendant Szkoły insp. Jacek Gil.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nową policjantkę w gronie kardy i życzył jej wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Na zakończenie spotkania insp. Jacek Gil wręczył plakietkę wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnej kurtki.

Sierż.szt. Adrianna Pawłoś służbę w Policji pełni od 8 listopada 2011 roku. Dotychczas zajmowała stanowisko dzielnicowego w Zespole Dzielnicowych Do Spraw Prewencji Posterunku Policji w Dębnicy Kaszubskiej.
Służbę w Szkole Policji rozpoczęła 15 października 2019 roku na stanowisku asystenta Zespołu Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia.