Jubileusze służby w Policji - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Jubileusze służby w Policji

Dwóch wykładowców Szkoły Policji w Słupsku zostało uhonorowanych przez Komendanta Szkoły z okazji jubileuszu 20-lecia służby. Insp. Jacek Gil wręczył policjantom okolicznościowe medale i listy gratulacyjne.

Kom. Marcin Jaworski, wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej, służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1999 w stołecznych Oddziałach Prewencji Policji. Do służby w Szkole Policji w Słupsku został przeniesiony 15 lipca 2011 roku. Po za wzrorowo prowadzonymi zajęciami, realizuje szereg przedsięwzięć, które wzbogacają bazę pomocy szkoleniowych, są to między innymi skrypty i filmy dydaktyczne. Kom. Marcin Jaworski aktywnie uczestniczy również w przygotowaniu i przeprowadzeniu eliminacji do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej”. Na arenie sportowej wielokrotnie reprezentował Szkołę Policji w biegach długodystansowych.

St.asp. Mirosław Zarzecki, młodszy wykładowca Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego, służbę w Policji rozpoczął w sierpniu 1999 roku na stanowisku aplikanta Plutonu Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Rejonowej Policji w Lublinie.
Do służby w Szkole Policji w Słupsku została przeniesiony w marcu 2012 roku na stanowisko instruktora Zakładu Wyszkolenia Strzeleckiego. W kol ejnych latach, przechodząc szczeble zawodowego awansu, cały czas zajmował się kształceniem umiejętności strzeleckich policjantów. Posiada uprawnienia instruktora strzelań policyjnych oraz instruktora technicznych środków wzmocnienia. Wielokrotnie reprezentował również słupską Szkołę Policji w różnego rodzaju zawodach, zarówno na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym.