Policyjny jubileusz oczami wykładowcy - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Policyjny jubileusz oczami wykładowcy

Na co dzień kształci policjantów na kursach specjalistycznych oraz na szkoleniu zawodowym podstawowym, a w wolnym czasie zajmuje się reżyserią i realizacją filmów. Asp.szt. Andrzej Dziąbkowski przygotował krótką etiudę poświęconą 100.rocznicy powstania Policji Państwowej.

Policjant ma już na swoim koncie między innymi filmy poświęcone wykorzystaniu środków do obezwładniania za pomocą energii elektrycznej oraz filmy dotyczące bieżącej działalności i historii słupskiej Szkoły Policji. Wśród nakręconych filmów jest także produkcja dotycząca zgubnego wpływu, jaki niesie ze sobą zażywanie dopalaczy. Najnowszy film zrealizowany przez wykładowcę taktyki i technik interwencji poświęcony jest 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Efekt pracy policjanta można zobaczyć poniżej.

Ładowanie odtwarzacza...