W intencji policjantów i pracowników Szkoły Policji - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Wideo

W intencji policjantów i pracowników Szkoły Policji

Pod przewodnictwem księdza biskupa Krzysztofa Włodarczyka w kościele pod wezwaniem św. Maksymilaiana Kolbe odprawiona została msza święta w intencji policjantów i pracowników Szkoły Policji w Słupsku. Była to część obchodów organizowanych w ramach jubileuszu 100-lecia Policji przez najstarszą policyjną szkołę w Polsce.

Nabożeństwo koncelebrował także kapelan Szkoły Policji ks. Lucjan Huszczonek. Obecni byli Komednanci Szkoły Policji oraz Komendy Miejskiej Policji, a także policjanci i pracownicy Szkoły. Obecny był także poczet sztandarowy Szkoły wraz z kompanią honorową. Oprawę muzyczną uświetniła orkiestra dolnośląskiego garnizonu Policji pod dyrekcją kapelmistrza Adama Witiwa.

Ładowanie odtwarzacza...