Kilkadziesiąt lat pracy w Szkole Policji

List gratulacyjny i nagrodę okolicznościową otrzymała z rąk Komendanta Szkoły insp. Jacka Gila pani Wiesława Matkowska, która po 22 latach pracy w Wydziale Kadr dziś (15.07) przechodzi na emeryturę.

Pani Wiesława Matkowska zatrudniona była w Szkole Policji w Słupsku od 16 lipca 1997 roku. Przez ponad 22 lata pracy w naszej jednostce realizowała zadania związane z obsługą kadrową funkcjonariuszy Policji Szkoły. Do jej obowiązków należało także realizowanie zadań związanych z ustawą o ubezpieczeniach społecznych oraz sporządzanie sprawozdań, meldunków oraz informacji kadrowych dla potrzeb kierownictwa Szkoły i właściwych komórek organizacyjnych KGP.

Podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej pani Wiesława powierzone zadania służbowe zawsze realizowała w sposób bardzo staranny pod względem merytorycznym oraz formalnym. Wykazywała się dużą samodzielnością oraz odpowiedzialnością w ich wykonywaniu, co dawało gwarancję właściwego wywiązywania się z powierzonych zadań.

Sumienność i zaangażowanie w realizację obowiązków stawały się niejednokrotnie podstawą do wyróżniania jej nagrodami pieniężnymi oraz urlopem nagrodowym. Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność, sprawiła, że nasza Koleżanka cieszyła się dużym szacunkiem i uznaniem wśród współpracowników.