Jubileusz służby policjantów

Dwoje policjantów Szkoły Policji w Słupsku zostało uhonorowanych przez Komendanta Szkoły z okazji jubileuszu 20-lecia służby. Insp. Jacek Gil wręczył policjantom okolicznościowe medale i listy gratulacyjne.

Podinsp. Agata Tabor-Dzikoń, starszy wykładowca Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego, służbę w Policji rozpoczęła 20 maja 1999 roku na stanowisku aplikanta Plutonu Interwencyjnego Wydziału Prewencji KMP w Bytomiu.
Do służby w Szkole Policji w Słupsku została przeniesiona 1 maja 2003 roku na stanowisko instruktora Zakładu Prewencji. W kolejnych latach,  przechodząc szczeble zawodowego awansu, pełniła służbę na stanowisku specjalisty Zakładu Służby Prewencyjnej, młodszego wykładowcy w Zakładzie Prewencji oraz wykładowcy i starszego wykładowcy Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego.

St.asp. Cezary Hołodowski, dowódca kompanii w Zespole Dowodzenia Wydziału Organizacji i Dowodzenia, służbę w Policji rozpoczął również 20 maja 1999 roku na stanowisku aplikanta Powiatowego Sztabu Policji w KPP w Bytowie. W kolejnych latach zajmował stanowiska aplikanta i starszego aplikanta KP w Kołczygłowach. Następnie w latach 2000-2009 pełnił służbę w Wydziale Prewencji i Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Bytowie. W latach 2009-2011 pełnił służbę na stanowisku referenta w Zespole ds. Prewencji PP w Kołczygłowach Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. Do służby w Szkole Policji w Słupsku został przeniesiony 15 lipca 2011 roku.

• Policjanci w gabinecie Komendanta słupskiej Szkoły Policji.
  • Na zdjęciu: Komendant Szkoły insp. Jacek Gil i zastępca Komendanta mł.insp. Dorota Przypolska.
  • Policjanci obchodzący jubileusz 20-lecia służby.
  • W trakcie wręczania pamiątkowych medali.
  • Gratulacje od zastępcy Komendanta mł.insp. Piotra Cekały.
  • Policjanci po odebraniu gratulacji i medali.