Kwiaty w rocznicę zwycięstwa - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Kwiaty w rocznicę zwycięstwa

W uroczystościach miejskich z okazji 74. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej uczestniczyli w środę przedstawiciele słupskiej Policji i Państwowej Straży Pożarnej. Pod pomnikiem Żołnierza Polskiego złożono wiązanki kwiatów, były okolicznościowe przemówienia, apel poległych i salwa honorowa.

Słupską Policję podczas uroczystości reprezentowała mł.insp. Dorota Przypolska - zastępca Komendanta Szkoły, insp. Leszek Gurski - Komendant Miejski Policji, a Państwową Straż Pożarną - Komendant Miejski st.bryg. Krzysztof Ulaszek. Cała uroczystość odbyła się na placu Zwycięstwa pod pomnikiem Żołnierza Polskiego.

Po okolicznościowych przemówieniach odczytano apel poległych, a wojskowa kompania honorowa oddała salwę. Ostatnim punktem było złożenie wieńców i wiązanek kwiatów pod pomnikiem.

  • Delegacje służb mundurowych na placu Zwycięstwa w Słupsku.
  • Żołnierz odczytujący Apel Pamięci.
  • Delegacje służb mundurowych w trakcie jednego z przemówień.
  • Uroczystość uświetnił chór wojskowy "Wiarusy".
  • Delegacja Policji i Państwowej Straży Pożarnej podchodzi z wieńcem do pomnika.
  • Policjanci i strażacy przed pomnikiem Żołnierza Polskiego na placu Zwycięstwa w Słupsku.
  • Złożenie kwiatów pod pomnikiem.
  • Delegacja służb MSWiA oddaje honor przed pomnikiem Żołnierza Polskiego.