Nowi policjanci w kadrze Szkoły Policji

Plakietki - wyróżniki jednostki, noszone na kurtce służbowej, otrzymali policjanci, którzy w miniony piątek dołączyli do kadry słupskiej Szkoły Policji. Wyróżniki wręczył im komendant Szkoły insp. Jacek Gil.

Krótkie spotkanie odbyło się w gabinecie Komendanta, który oficjalnie przywitał nowych policjantów w gronie kardy i życzył im wielu sukcesów w służbie i w życiu prywatnym. Na zakończenie spotkania insp. Jacek Gil wręczył policjantom plakietkę wyróżnik Szkoły Policji, który noszony jest na lewym rękawie policyjnej kurtki. Nowi członkowie naszej kadry to:

Asp. szt. Łukasz Chłopicki służbę w Policji pełni od 4 grudnia 2006 roku. Dotychczas zajmował stanowisko detektywa Zespołu Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Od dnia 15 marca pełni służbę na stanowisku służbowym młodszego wykładowcy w Zakładzie Służby Kryminalnej.

Asp. Maciej Żukowski służbę w Policji pełni od 17 maja 2006 roku. Dotychczas zajmował stanowisko detektywa Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Od dnia 15 marca pełni służbę na stanowisku służbowym młodszego wykładowcy w Zakładzie Służby Kryminalnej.