Policja w skali 1:87 - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Policja w skali 1:87

Zbudował już plac apelowy, większość ulic oraz wszystkie warstwy wody w rzece. Są też pododdziały zwarte i wykładowcy idący na zajęcia. Szkoła Policji w Słupsku w skali 1 do 87 nabrała już realnych kształtów.

Wykładowca słupskiej Szkoły Policji podkom. Igor Jeżyna w czasie wolnym od służby konstruuje kolejną dioramę, realizując w ten sposób swoje pasje artystyczne. Makieta liczyć będzie prawie 15 metrów kwadratowych powierzchni.
Wykonanie całej makiety wymaga zegarmistrzowskiej precyzji, a także wielkiej pomysłowości, na przykład odwzorowanie kałuż wody to nakładanie warstwami specjalnego przezroczystego żelu.
Makieta zawierać będzie nie tylko wszystkie budowle, ale również figurki policjantów, pojazdów i wyposażenia specjalnego - przedstawiać będzie jeden dzień z działalności szkoły. Jej ukończenie planowane jest na jubileusz 100-lecia Policji.

Ładowanie odtwarzacza...