Doskonała forma młodych policjantów - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Wideo

Doskonała forma młodych policjantów

Wykazali się wielką wytrzymałością i doskonałą współpracą w zespole. Młodzi policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku wspólnie ze swoim wykładowcą ukończyli jeden z trudniejszych w kraju biegów terenowych z przeszkodami.

Słuchacze policyjnej szkoły w Słupsku udowodnili, że są świetni przygotowani fizycznie do przyszłej służby w terenie. W czasie wolnym od zajęć wystartowali w biegu terenowym z przeszkodami na dystansie 14 kilometrów „MudMax” rozgrywanym w Dolinie Charlotty.
Policjanci musieli wykazać się nie tylko tężyzną fizyczną, ale co również ważne,  umiejętnością pracy w zespole i odpowiedzialnością za innych członków grupy.

Na klikunastokilometrowej trasie należało pokonać tereny bagienne, przeszkody wodne i różnego rodzaju zapory, które można było przejść dzięki wsparciu pozostałych członków zespołu. Młodzi policjanci pokonali wszystkie przeszkody i całym składem zameldowali sie na linii mety.
Pod dowództwem swojego wykładowcy podkom. Igora Jeżyny morderczy bieg pokonali: post. Mirella Dymek, post. Agnieszka Aksamit, post. Ewelina Holczyńska, post. Marcin Machniak, post. Przemysław Bezeg, post. Karol Dzikowski oraz post. Jakub Zarzeczny.

 

Ładowanie odtwarzacza...