Reprezentant Szkoły Policji wygrał półmaraton - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Reprezentant Szkoły Policji wygrał półmaraton

Reprezentant kadry Szkoły Policji w Słupsku triumfował podczas rozegranego w niedzielę półmaratonu „Biegiem do Jantara”. Sukces zanotowała także reprezentantka słuchaczy, która stanęła „na pudle” w swojej kategorii wiekowej.

Rozegrany w niedzielę bieg rozegrano na ulicach Słupska i częściowo na duktach leśnych Lasku Południowego. Start i meta zlokalizowane były na ulicy Kołobrzeskiej. Biegacze mieli do pokonania ponad dwudziestokilometrowy dystans złożony z dwóch pętli.

Najszybciej na mecie zameldował się asp. Paweł Piotraschke z czasem 1 godzina 11 minut i 8 sekund. O sukcesie może mówić również reprezentantka słuchaczy post. Wioletta Waloch, która w swojej kategorii wiekowej (K-20) zajęła III. miejsce z czasem 1 godzina 51 minut i 38 sekund.

fot. facebook.com/CHJantar

  • Start biegaczy. Pierwszy z prawej: asp. Paweł Piotraschke.
  • Oczekiwanie na zwycięzcę.
  • Pierwszy na mecie zameldował się asp. Paweł Piotraschke.
  • Zwycięzca półmaratonu "Biegiem do Jantara"
  • Dekoracja zwycięzców.
  • Post. Wioletta Waloch zajęła III. miejsce w kategorii K-20.