Gratulacje dla Dowódcy CPSP

List gratulacyjny i życzenia wielu sukcesów w służbie dla Ojczyzny złożył na ręce Dowódcy Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Wicku Morskim Komendant słupskiej Szkoły Policji. Obie jednostki współpracują ze sobą między innymi w zakresie szkolenia policyjnych i wojskowych pododdziałów.

Komendant Szkoły Policji w Słupsku insp. Jacek Gil przekazał życzenia Dowódcy CPSP w związku z ufundowaniem i przekazaniem sztandaru Centralnemu Poligonowi Sił Powietrznych. Podczas uroczystości sztandar przekazał oficjalnie na ręce dowódcy płk. Stefana Świdurskiego przedstawiciel Sztabu Generalnego WP gen.bryg. Jan Dziedzic.

Policyjno-wojskowa współpraca obu jednostek, która trwa od dłuższego czasu, obejmuje między innymi szkolenie pododdziałów zwartych, a także elementy wyszkolenia strzeleckiego i udzielania pierwszej pomocy w warunkach działań bojowych.

Film Sztandar dla CPSP