Polscy policjanci i amerykańscy marynarze na boisku - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Polscy policjanci i amerykańscy marynarze na boisku

Sportowa rywalizacja i duże emocje towarzyszyły pojedynkom piłkarskim pomiędzy marynarzami U.S. Navy z bazy amerykańskiej w Redzikowie i policjantami ze Szkoły Policji w Słupsku. Tym razem były to zasady nie football‘u amerykańskiego, lecz europejskiego.

Była to już kolejna seria rozgrywek sportowych, w których uczestniczą amerykańcy marynarze z Bazy U.S.Navy w Redzikowie, policjanci ze Szkoły Policji w Słupsku i żołnierze z Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie. Pierwszą serią rozgrywek, przygotowana przez Amerykanów, był dodgeball, czyli odmiana gry w dwa ognie.

Po czwartkowej (10.05) piłce nożnej, w której wygrali żołnierze BOchB. kolejne rozgrywki sportowe przygotowane będą przez wykładowców słupskiej Szkoły Policji. Już teraz wiadomo, że międzynarodowa rywalizacja odwoływać się będzie do policyjnej służby. Policjanci, nie zdradzają jednak na razie szczegółów konkurencji.

   
Kadra Szkoły Policji
  
Słuchacze Szkoły Policji
   
Marynarze U.S.Navy
 
Żołnierze BOchB

 

  • Kadra Szkoły Policji vs. Słuchacze Szkoły Policji

  • Kadra Szkoły Policji vs. żołnierze BOchB (zespół 1)

  • Słuchacze Szkoły Policji vs. marynarze U.S.Navy

  • Słuchacze Szkoły Policji vs. żołnierze BOchB

  • Kadra Szkoły Policji vs. żołnierze BOchB (zespół 2)