III. Konferencja Ratownicza - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

III. Konferencja Ratownicza

Pod honorowym patronatem Konsultanta Krajowego w dziedzinie Medycyny Ratunkowej odbędzie się w słupskiej Szkole Policji III. Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa - Ratownictwo w zintegrowanym systemie. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Akademią Pomorską.

Temat przewodni tegorocznych obrad to „Osoba z zaburzeniami psychicznymi lub niekontrolująca swoich zachowań z innych przyczyn - postępowanie interwencyjne i ratunkowe”. Patronat honorowy nad konferencją objął prof. dr hab. n. med. Jerzy Robert Ładny - Konsultant Krajowy w dziedzinie Medycyny Ratunkowej.

Konferencja ma na celu spotkanie i wymianę doświadczeń oraz poglądów szerokiego grona ekspertów, specjalistów z różnych dyscyplin i kierunków nauki zajmujących się zastosowaniem przymusu bezpośredniego i użyciem broni palnej jako postępowania interwencyjnego oraz wpływu tych środków na funkcjonowanie organizmu człowieka i postępowanie ratunkowe wobec osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia wskutek ich zastosowania.

Konferencyjne obrady połączone z sesjami szkoleniowymi odbywać się będą w dniach 29-30 maja. Dzień wcześniej, w poniedziałek, 28 maja rozegrany zostanie finał VI. edycji Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

 

RAMOWY PROGRAM KONFERNCJI


 
  Zaproszenie 

 
  Regulamin

 
  Karta uczestnictwa

 
  Opłaty

 
  Komitety
  Kontakty