Emocje przy niebieskich stołach - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Emocje przy niebieskich stołach

Emocje i sportowy doping towarzyszyły rozgrywkom tenisa stołowego, które rozegrano słupskiej Szkole Policji. Przy stołach stanęli naprzeciw siebie reprezentanci poszczególnych Kompanii oraz przedstawiciele kadry.

Coroczne Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym rozgrywane są od kilkunastu lat. To nie tylko rywalizacja sportowa, ale także możliwość spędzenia w ciekawy sposób czasu wolnego. Łącznie przy niebieskich stołach bój stoczyło 40 zawodników. Choć żeńska reprezentacja Szkoły nie była liczna, to jednak wykazywała się wyjątkową motywacją i duchem sportowej rywalizacji.

Najwięcej emocji wzbudził pojedynek finałowy, w którym zwycięstwo wywalczył post. Wojciech Przybylski grający w II-ligowym KS „Polonia” Śmigiel.
Zdaniem organizatorów zawodów mł.asp. Łukasza Nikiela i st.sierż. Macieja Witki poziom gry był wysoki za sprawą słuchaczy, którzy w przeszłości trenowali amatorsko i wyczynowo tenis stołowy. Listę zwycięzców prezentujemy poniżej.

1 miejsce - post. Wojciech Przybylski, KMP Poznań
2 miejsce - post. Przemysław Wiśniewski, KWP zs. w Radomiu
3 miejsce - post. Bartosz Osielski, KMP Toruń
4 miejsce - post. Łukasz Synówka, OPP Poznań

Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy także policjantom z pierwszego plutonu Kompanii Va.