Podziękowania za długoletnią pracę - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Podziękowania za długoletnią pracę

W gabinecie Komendanta Szkoły odbyło się pożegnanie, odchodzącej na emeryturę pani Krystyny Kamińskiej, która przez wiele lat związana była z pionem logistycznym słupskiej Szkoły Policji.

Pani Krystyna Kamińska rozpoczęła pracę w Szkole w 1994 roku jako księgowa. Podczas swojej wieloletniej pracy zajmowała stanowiska w Wydziale Gospodarki Materiałowo-Technicznej i Transportu oraz w Wydziale Inwestycji i Remontów.

Przez lata pracy pani Krystyna wykazywała się samodzielnością i kreatywnością, a powierzone czynności służbowe realizowała terminowo i ze szczególną starannością. W ostatnim dniu pracy z odchodzącą na emeryturę pracowniczką spotkał się Komendant Szkoły. Insp. Jacek Gil podziękował Krystynie Kamińskiej za zaangażowanie w pracę i wręczył list gratulacyjny.