Strzelecka rywalizacja

Reprezentacje słuchaczy kursów szkolenia zawodowego podstawowego, a także kursów specjalistycznych wzięły udział w zawodach strzeleckich, które rozegrano w obiektach strzeleckich słupskiej Szkoły Policji przy ulicy Zamiejskiej. Zmagania były także praktycznym sprawdzianem wyszkolenia strzeleckiego policjantów.

Uczestnicy zawodów mieli możliwość wymiany doświadczeń zawodowych, sportowej rywalizacji, a w głównej mierze doskonalenia umiejętności strzeleckich. Rywalizacja pokazała, że poziom wyszkolenia policjantów biorących udział w mistrzostwach w zakresie posługiwania się bronią palną jest na wysokim poziomie, a potwierdzeniem tego mogą być bardzo dobre wyniki uzyskiwane w obu konkurencjach strzeleckich. W rywalizacji udział wzięło 12 sześcioosobowych reprezentacji.
Po podsumowaniu wszystkich końcowe wyniki IX. Mistrzostw Szkoły Policji w Słupsku w Strzelaniu przedstawiają się następująco:

Klasyfikacja indywidualna:

• 1. post. Łukasz Kurszewski, KMP Kołobrzeg