Piękny gest młodych policjantów - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Piękny gest młodych policjantów

Pięknym gestem solidarności wykazali się policjanci jednej z Kompanii w słupskiej Szkole Policji. Gdy dowiedzieli się, że dziecko jednego z policjantów jest poważnie chore - postanowili pomóc.

Młodzi policjanci z Kompanii V i Kompanii Va zadeklarowali, że jeden procent podatku z tegorocznego rozliczenia rocznego przekażą na leczenie córeczki post. Dawida Borowca - Julki. Czterolatka cierpi na wadę wrodzoną, którą jest przepuklina oponowo-rdzeniowa.

Gdy słuchacze dowiedzieli się, że tata Julki dzielnie walczy o poprawę jej stanu zdrowia postanowili pomóc. Ponad 150 osób przekaże 1 procent podatku z rozliczenia rocznego, dodatkowo wiele koleżanek i kolegów indywidualnie wpłaciło datki na konto fundacji (szczegóły), która wspiera leczenie małej Julki.

To piękny gest solidarności młodych policjantów, którzy również w taki sposób realizują ideę hasła „Pomagamy i chronimy”.