Zmiana dowódcy poligonu sił powietrznych - Aktualności - Szkoła Policji w Słupsku

Aktualności

Zmiana dowódcy poligonu sił powietrznych

W uroczystościach związanych ze zmianą dowódcy Centralnego Poligonu Sił Powietrznych w Ustce uczestniczyli przedstawiciele słupskiej Szkoły Policji. Obie jednostki prowadzą intensywną współpracę na płaszczyźnie szkoleniowej.

W Komendzie Centralnego Poligonu Sił Powietrznych dotychczasowy dowódca płk Bogusław Atalski przekazał obowiązki swojemu zastępcy - ppłk Zenonowi Szutenbergowi. Zdający obowiązki Komendant w tym samym dniu pożegnał się także z mundurem, kończąc po 40 latach swoją służbę wojskową.
W obecności licznie zgromadzonych gości, przedstawicieli Dowództwa Generalnego dowódców i komendantów jednostek wojska, policji, straży pożarnej, straży granicznej, żandarmerii, byłych komendantów poligonu oraz sympatyków i przyjaciół CPSP płk Atalski przekazał obowiązki swojemu następcy i wygłosił okolicznościowe przemówienie.
Szkołę Policji w Słupsku reprezentowała zastępca Komendanta mł.insp. Jolanta Buczyńska-Koc oraz kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł.insp. Ryszard Jakubowski.