Podziękowania dla krwiodawców

Statuetki wraz z podziękowaniami za dotychczasową działalność otrzymali honorowi krwiodawcy z Klubu HDK PCK przy Szkole Policji. Uroczystość odbyła się ramach krajowych obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK.

W trakcie gali z rąk przedstawicieli Zarządu Rejonowego PCK w Słupsku statuetki otrzymała grupa krwiodawców związanych ze Szkołą Policji: Andrzej Bezulski, Artur Czura, Arkadiusz Gadomski, Piotr Gołębiowski, Justyna Kamińska i Grzegorz Staszczyk.

Statuetki wręczone krwiodawcom ze Szkoły Policji w Słupsku.

Na szczególne uznanie zasługuje jednak codzienna działalność członków Klubu, którzy propagują ideę honorowego krwiodawstwa wśród młodych policjantów rozpoczynających dopiero służbę, którzy do Słupska przyjeżdżają na szkolenie zawodowe podstawowe. Bardzo wielu słuchaczy, dzięki pogadankom i postawie policjantów-krwiodawców, chce również w ten sposób służyć społeczeństwu, dzieląc się tym co najcenniejsze czyli własna krwią.

Warto również odnotować fakt, że policyjni krwiodawcy realizują ideę wolontariatu w bardzo szerokim zakresie. Najlepszym przykładem takich działań są coroczne akcje „Świąteczna paczka”, skierowane do niezamożnych rodzin regionu słupskiego. Tak będzie również w tym roku. Działąlność policyjnych krwiodawców można rónież śledzić na ich stronie w serwisie społecznościowym link.

• W trakcie uroczystości wręczania podziękowań krwiodawcom związanym ze Szkołą Policji w Słupsku.
  • Delegacja krwiodawców z Klubu HDK PCK przy Szkole Policji w Słupsku wraz z zastępcą Komendanta Szkoły mł.insp. Elżbietą Kotecką (druga z lewej).