Nowość w e-Bibliotece

Systematycznie powiększamy księgozbiór naszej e-Biblioteki. Tym razem na wirtualnej półce umieściliśmy książkę filozofii dowodzenia w kontekście działań policyjnych.

Nowo opublikowana pozycja omawia dowodzenie, jego zasady i style, porusza również inne elementy odgrywające istotną rolę w procesie dowodzenia, np. jego funkcje i fazy, struktury i system organizacji na poszczególnych szczeblach prowadzenia działań, motywowanie.

W założeniu autora praca ta ma stanowić źródło informacji dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego i szkolenia zawodowego podstawowego dla policjantów absolwentów wybranych kierunków studiów w zakresie realizacji zagadnień jednostki modułowej poświęconej udziałowi w działaniach związanych z przywracaniem zbiorowo naruszonego porządku.

Pobierz książkę w w pliku .PDF