Policyjna pomoc w charytatywnej akcji

Wykładowca słupskiej Szkoły Policji wsparł swoimi działaniami festyn charytatywny, który podczas minionego weekendu zorganizowano w Szczecinie. Podczas akcji zbierano pieniądze na rzecz chorej na nowotwór złośliwy małżonki jednego z policjantów.

W akcję zaangażowanych było wiele podmiotów i instytucji, w tym między innymi Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, policyjny klub motocyklowy „Blue Knights Poland VI”. Wszystkie zbierane pieniądze przeznaczone były na leczenie Beaty Dąbrowskiej, członkini policyjnego klubu motocyklowego i dyrektorki jednego ze szczecińskich przedszkoli.

Reprezentant słupskiej Szkoły Policji podkom. Michał Kurdziel na jednym ze stanowisk prowadził pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Każda z odwiedzających stanowisko osób mogła także sama w praktyce ocenić swoje umiejętności ratownicze.

Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać niezbędną kwotę na dalsze leczenie pani Beaty. Więcej szczegółów zajduje się tutaj.

• Podkom. Michał Kurdziel prezentował podczas festynu udzielanie pierwszej pomocy.
  • Każdy z uczestników mógł samodzielnie sprawdzić swoje umięjętności ratownicze.
  • W trakcie festynu charytatywnego na rzecz Beaty Dąbrowskiej.