Jubileusz 20-lecia służby w Policji

W dniu 20 sierpnia br. podinsp. Tomasz Gid kierownik Zakładu Ogólnozawodowego obchodził jubileusz 20-lecia służby w Policji.

Podinsp. Tomasz Gid służbę w Policji rozpoczął 20 sierpnia 1997 roku w Szkole Policji w Słupsku. Jest policjantem angażującym się w organizację licznych przedsięwzięć realizowanych przez Szkołę. Wielokrotnie pełnił funkcję sędziego konkurencji w Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku. Ponadto od początku wprowadzenia procedury doboru do Policji wchodzi w skład nieetatowego zespołu ds. doboru, a od 2009 r. pełni funkcję koordynatora  w zespole doboru. Jest Pełnomocnikiem Komendanta Szkoły Policji w Słupsku ds. Ochrony Praw Człowieka. W trakcie swojej nienagannej służby był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany przez Komendanta Głównego Policji i Komendanta Szkoły. W roku 2012 został uhonorowany Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant”.