Aktualności

Zwycięstwo w "Biegu dla Nadziei"

Zwycięstwem zakończył się start naszego reprezentanta w „Biegu Charytatywnym dla Nadziei” który rozegrany został w słupskim Lasku Południowym. Na starcie biegu stanęło kilkuset biegaczy.

Reprezentujący Szkołę Policji w Słupsku mł.asp. Paweł Piotraschke pokonał wszystkich biegaczy osiągając na 6-kilometrowej trasie biegu czas 22 minuty i 29 sekund.
Sama trasa nie była łatwa gdyż prowadziła stromymi podbiegami miejskiego Lasku Południowego. Start i meta zlokalizowane były przy ulicy Leśnej obok kościoła p.w. św. Jana Kantego. Bieg był bowiem częścią, organizowanej na terenie parafii, imprezy charytatywnej na rzecz Fundacji Dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”.

Dla naszego reprezentanta był to sprawdzian formy przed główną tegoroczną imprezą - Mistrzostwami Polski w biegu na dystansie 10 km., które rozegraną zostaną w Gdańsku.